جستجو

اجاره ماشین عروس

انتخاب یک ماشین خارجی لوکس و مدرن برای مراسم عروسی دارای اهمیت فراوان است , بسیاری افراد دوست دارند در شب عروسی خود سوار بر ماسینی مدرن و زیبا شده و بدور از دغدغه ها نهایت لذت را از مراسم خود ببرند و بهترین احساس را تجربه کنند .

کرایه ماشین عروس پدیده‌ای است که در سال‌های اخیر رواج زیادی پیدا کرده از این رو شرکت ها با انواع خودروهای لوکس آماده خدمت به مشتریان می باشند .خودروهای مورد استفاده برای اجاره ماشین عروس شامل نمونه های کلاسیک , خودروهای شاسی بلند , سدان های لوکس و خودروهای کروک اسپرت می باشند . مشتریان عزیز می اونند ماشین مورد علاقه خود را از بهترین برندهای خودرو دنیا مانند بنز , بی ام و , پورشه , هیوندا و کیا انتخاب کرده و به بهترین شکل آنها گل آرایی شوند .

اجاره اتومبیل برای عروسی می تواند به صورت ساعتی و روزانه میباشد و همچنین در بعضی مواقع هفتگی و ماهانه نیز می باشد. در صورت اجاره اتومبیل با راننده نیازی به ارائه چک ضمانت نمی باشد و کلیه مسئولیت اتومبیل به عهده ی راننده و شرکت رفاه آوران اسکندری می باشد , ولی در شرایط اجاره بدون راننده به یک فقره چک معادل قیمت خودرو ، کارت شناسایی معتبر و گواهینامه لازم خواهد بود . اجاره ماشین عروس  باعث خواهد شد تا زوج ها بتوانند در بهترین شب زندگی خود تجربه متفاوتی را داشته باشند و  نهایت لذت را در ماشین لوکس و مدرن داشته باشند .

نکات مهم در انتخاب ماشین عروس

اگر قصد کرایه ی ساعتی خودرو را دارید ، زمان اضافه را از جهت بدقولی های میهمانان ، عکاس ، آرایشگر و حتی ترافیک در نظر بگیرید .

حتما از کارکرد فنی ماشین و بنزین آن مطمئن شوید ( می توانید آنرا در قرارداد ذکر نمایید )

خودرویی مناسب با لباس عروس تان انتخاب کنید تا لباس عروس چروک نشود ( برخی لباس ها بسیار پرچین و بزرگ و دنباله دار می باشند )

برای گل آرایی ماشین عروس ,  گل های درشت و با جلوه بیشتر را انتخاب کنید .

بهترین رنگ برای ماشین عروس سفید است (رنگ سفید سمبل عروس است )