خودروهای شاسی

بازدید : 24006   |      

پورشه کائن

جهت رزرو با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید :
09152242102
05138232102


اجاره خودروی شاسی بلند

اجاره ماشین شاسی امریکایی بدون راننده مشهد ماشین عروس بدون راننده کرایه خودرو شاسی تشریفات با راننده مشهد

 ضمانتهای لازم جهت اجاره خودرو :

ضمانت اجاره خودرو یک فقره چک به مبلغ خودرو , یک نفر شاهد قرارداد , مبلغ ودیعه وجه الضمان (پول نقد) , اگر خودرو با راننده کرایه شود نیازی به هیچ ضمانتی نیست و مسئولیت خودرو با راننده می باشد.

چرا رفاه آوران اسکندری :

  • کرایه خودرو بدون اخذ سند و با شرایط آسان
  • تحویل سریع خودرو در محل مورد نظر مشتری
  • بیمه بدنه و شخص ثالث تمام خودروهای تحویلی به مشتری
  • تحویل خودروی کم کارکرد ( مدل سال )
  • اجاره خودرو با راننده و بدون راننده

اجاره ماشین و امتیازات ویژه آن

ممکن است در ابتدا اجاره ماشین به علت هزینه بالای آن مقرون به صرفه نباشد ولی از بعضی جهات دیگر ممکن است به صرفه و جذاب باشد مثلا برای یک شب مراسم عروسی ماشین دلخواه را می توانیم انتخاب کنیم ( بنز , بی ام و , پورشه و ..) و خاطره ای خوش را در شب مهم زندگی تجربه خواهیم کرد . مهمترین کاربرد اجاره ماشین های لوکس این است که در مواقع خاص و تشریفات میتوانیم آنها را به آسانی و هزینه مناسب اجاره کرده و از آن برای تشریفات خود استفاده کنیم .

کرایه اتومبیل

اجاره خودرو در مشهد

شرکت رفاه آوران اسکندری در زمینه اجاره خودرو در مشهد فعالیت مینماید . از خدمات شرکا می توان به اجاره خودرو با راننده و بدون راننده , اجاره ون , اجاره خودروی تشریفات و ماشین عروس نام برد . کلیه خودرو های اجاره داده شده دارای بیمه نامه ثالث و بدنه بوده و دارای کارکرد فنی سالم و مدل سال می باشند . اجاره خودروی رفاه آوران اسکندری این امکان را برای مشتریان خود فراهم نموده است تا در سریع ترین زمان خودروی مورد نظر مخاطبین خود را در اختیار آنها قرار دهد .

اجاره ماشین  ساعتی , روزانه تا ماهانه

اجاره خودرو بر اساس نیاز هر فرد متفاوت است , ممکن است شما یک خودرو  را برای کار تشریفاتی اجاره کنید و یا اینکه بخواهید با آن به سفر بروید . قیمت اجاره خودرو نسبت به مدت زمان اجاره متغیر است و هر چه زمان طولانی تر باشد هزینه کاهش پیدا میکند .


خدمات تشریفاتی مرتبط