جستجو

اجاره خودرو با راننده

شرکت رفاه آوران اسکندری در زمینه ارائه خدمات اجاره اتومبیل در مشهد نظیر اجاره ماشین عروس ، اجاره ون ، اجاره خودرو بدون راننده ، اجاره خودرو با راننده ، خدمات VIP فرودگاه در خدمت شما عزیزان است.

 مشتریان عزیزان ما می توانند اجاره خودرو در مشهد را با قیمت های مناسب و در اسرع وقت از ما دریافت کنند , برای اجاره خودرو حداقل ۱ روز قبل ، باید ماشین اجاره ای مورد نیازتان را رزرو کنید.

چرا رفاه آوران اسکندری ؟

  • کارواش کامل خودرو قبل از تحویل
  • امداد رسانی سریع
  • رزرو آسان و سریع خودرو در ۶۰ ثانیه
  • پوشش بیمه کامل بدنه و شخص ثالث برای هرخودرو
  • قیمت مناسب
  • اجاره خودرو با راننده و بدون راننده

در اجاره خودرو با راننده ، ویژگی های بهتری را نسبت به اجاره خودرو بدون راننده به شما ارائه می دهیم . کلیه خودروهای با راننده شرکت بدون ارائه هیچ نوع مدرکی قابل اجاره بوده و شرکت جهت رفاه حال مشتری های محترم ماشین درخواستی را در محل کار , منزل و یا هتلی که در آن اقامت دارید همراه با راننده مجرب به شما تحویل خواهد داد.

اجاره روزانه خودرو در مشهد

شرکت رفاه آوران اسکندری طیف وسیعی از خودروهای داخلی و خارجی را  متناسب با نیاز و بودجه به مشتریان خود عرضه می کند. در صورت اجاره خودرو بصورت هفتگی و یا ماهیانه , مبلغ اجاره خودرو نسبت به مبلغ روزانه کاهش می یابد .

اگر قصد اجاره خودرو در نشهد را دارید ,  دیگر نگران نباشید. مهم نیست که مقصد شما کجاست و چه خودرویی را مد نظر دارید , ما در کمترین زمان خودروی مورد نظرتان را برای شما آماده می کنیم .

بیمه خودروهای شرکت

کلیه خودروهای اجاره ای شرکت رفاه آوران اسکندری تحت پوشش بیمه بدنه و شخص ثالث می باشد. ما این فرصت را برای شما فراهم آورده ایم تا با توجه به نیاز شما بیمه cdw که مخصوص به خودرهای اجاره ای است با پرداخت هزینه ای اندک در اختیارتان قرار دهیم تا از سفر خود بدون هیچ دغدغه لذت ببرید .

رزرو خودرو

مشتریان عزیز می توانند کلیه خدمات درخواستی خود را از قبیل رزرو آنلاین ، تمدید مدت زمان کرایه ماشین و تخفیف در قیمت خودروها را از طریق سایت در کمترین زمان ممکن انجام دهند . فقط کافی است مقصد و تاریخ سفر خود را مشخص کنید. ما بهترین پیشنهادات را از بهترین خودروهای کرایه ای را برای شما ارائه می دهیم تا بتوانید ماشین مورد نیازتان را در عرض چند ثانیه اجاره کنید. خدمات ارائه شده در شرکت رفاه آوران اسکندری با توجه به انتظارات و نیازهای  مشتری متنوع بوده و از کیفیت بالایی برخوردار می باشد .

 

برای رزرو خودرو مورد نظر خود همین اکنون با ما در تماس باشید.